>

DataPal Nedir?

İnternette güvenli bir şekilde gezinmek için ihtiyacınız olan tek dostunuz.

DataPal, PC'niz, laptopunuz, cep telefonunuz ve tabletiniz ile her nerede ve ne zaman olursa olsun hayatınıza yön vermeniz için internetin size sağladığı kolaylıktan en üst düzeyde faydalanırken kendinizi güvende hissetmenin kolay ve akıllı bir yoludur.

DataPal, bilgilerinizin güvenliği ve takibi için akıllı teknoloji kullanmaktadır. Online profiliniz ve kişisel bilgilerinizi kontrol altında tutmanız için size ihtiyacınız olan bilgiyi en kolay yoldan vermek üzere tasarlanmıştır.

DataPal iki önemli güvenlik fonksiyonunu tek bir pakette sunmaktadır. Mobil ve ev internet taramalarınız koruma altındadır. Böylece hiç kimse ne yazdığınızı veya gönderdiğinizi göremeyecek, müdahale edemeyecektir. İnternette bilgilerinizin nerede paylaşıldığını veya gösterildiğini her zaman öğrenebilir, bilgilerinizin istemediğiniz yerlerde görünmesi durumunda hemen harekete geçebilirsiniz.

PC, laptop, tablet veya cep telefonu... İnternete nereden bağlanırsanız bağlanın, DataPal'ı kullanabilirsiniz.

DataPal sizi internetteyken önemli ölçüde korur fakat PC'nizin antivirüs yazılımını güncel tutmak da almanız gereken diğer bir önemli önlemdir. Daha fazla bilgi için Risk Değerlendirmesi İpuçları Sayfasını ziyaret edin.

image