>

DataPal, internette bilgilerinizi korumanın akıllı yolu...

Online kimliğinizi koruyun

  • PC, Laptop, cep telefonu ve tabletinizden güvenli bir şekilde internetin keyfini çıkartın.
  • Kişisel bilgilerinizi internette online takip edin.
image

Online bilgilerinizin kontrolünü ele alma zamanı geldi

image

Neden DataPal kullanmalı?

İnternetin 7 gün 24 saat boyunca size sağladığı alışveriş, bankacılık ve iletişim özgürlüğünü seviyorsunuz fakat bu özgürlüğün keyfini daha güvende çıkarmak için kişisel bilgilerinizin sadece sizin kontrolünüzde paylaşılmasını istiyorsunuz.

İnternetteyken bilgilerinizin sadece sizde kalmasını istiyorsanız, DataPal tam da ihtiyacınız olan şey. Datapal, online yolculuğunuz sırasında gittiğiniz her yerde sizi koruyan sanal dostunuzdur.

image

DataPal nasıl çalışır?

DataPal, internette bilgilerinizin ne durumda olduğunu ve bilgilerinizi kimle paylaştığınızı takip edebilmenin kolay bir yoludur.

Datapal, bilgilerinizi çalmaya çalışan yazılımlardan sizi korur ve online durumdayken istediğinizi yapma fırsatı verir.

image

DataPal beni nasıl korur?

DataPal, online durumdayken profilinizi takip etmenizi sağlayan ve internette gezinirken sizi koruyan sanal dostunuzdur. Nerede olursanız olun, güvenli bir şekilde interneti kullanabilirsiniz.

DataPal ile birçok online tehlikeye karşı korunursunuz. Fakat antivirüs yazılımınızın güncel olduğundan ve sadece sizin bildiğiniz bir şifre kullandığınızdan emin olmalısınız. Risk değerlendirmesi ipuçları sayfasında tehlikelere karşı korunmanın diğer yollarını öğrenebilirsiniz.

image

Hangi cihazlarda çalışır?

DataPal, Windows işletim sistemiyle çalışan laptop, PC ve Android ve Apple akıllı telefon ve tabletler için tasarlanmıştır. DataPal'dan en verimli şekilde faydalanmak için işletim sisteminizin en güncel sürümünü yüklemeniz gerekmektedir.

DataPal çoğu tarayıcıda çalışmaktadır; Windows PC ve laptoplarda Chrome, Firefox, Internet Explorer tarayıcısında ve Mac bilgisayarlarda ise Safari tarayıcısında çalışır. Fakat Internet Explorer kullanıyorsanız en verimli şekilde faydalanmak için en güncel sürüm olan IE11'i kullanınız.

DataPal çoğu kullanıcı ve cihaza göre tasarlanmıştır. Fakat DataPal özelliklerinin bir kısmının çalışmadığı bazı istisnai durumlar vardır. Tam liste için SSS sayfasını inceleyebilirsiniz. .