>

Özellikleri ve Avantajları

DataPal neden internette güvenli bir şekilde gezinmek için ihtiyacınız olan tek dostunuzdur?

DataPal 2 ana güvenlik fonksiyonu ile siz internette gezinirken bilgilerinizin güvenliğini sağlar. Siz cep telefonunuzdan, tabletinizden ve PC'nizden internetin keyfini sürerken size rehberlik eder. Bilgilerinizin görülebileceği alanlarda 2 ana güvenlik özelliği ile kontrolü sağlar. DataPal'ı bu kadar basit ve kullanışlı yapan kombinasyon budur.

DataPal ile internette güvenliğinizden emin olmak için teknik bir uzman olmanıza gerek kalmayacak. 7 gün 24 saat sizi korur, pratik bilgiler sağlar ve risk altındaysanız size rehberlik eder.

Ne kadar önlem alırsanız alın, internetteyken tamamen koruma altında olmanız mümkün değildir. Ancak DataPal ile birlikte şifrelerinizi koruma altına alarak ve ayrıca antivirüs programınızı güncel tutarak bu riski azaltabilirsiniz. Dilerseniz Risk Değerlendirmesi İpuçları Sayfasında yapmanız gerekenler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

DataPal'In Online Bilgi Tarama ve Takip ile Güvenli PC ve Mobil Tarayıcı özellikleri sayesinde güvenliğinizi nasıl sağladığını öğrenin. Online Bilgi Tarama ve Takip ve Güvenli PC ve Mobil Tarayıcı