>

Güvenli PC ve Mobil Tarayıcı

DataPal yanınızdayken güvendesiniz.

DataPal Güvenli Tarayıcı özelliğini üç adet olmak üzere PC/laptopta veya üç adet olmak üzere cep telefonu/tablette kullanabilirsiniz.

PC ve laptopunuz

DataPal kişisel bilgilerinizin izniniz dışında bilgisayarınızdan çalınmasının önüne geçer. Birisi bu bilgileri ele geçirmeye çalıştığında ulaşabildikleri tek şey bir dizi karmaşık karakter olacaktır.

Bu, antivirüs yazılımlarından farklıdır. Antivirüs yazılımları makinenizdeki sadece bildiği belli başlı yazılım ve virüsleri tarayarak kontrol eder. DataPal ise yazdıklarınızı izniniz dışında ele geçirmek isteyenlerden sizi korur. Online durumdayken ne yaptığınızı kimsenin öğrenmesine izin vermez.

DataPal ayrıca sizi sahte (phishing) web sitelerinde yanlışlıkla bilgi paylaşmaktan da korur. Bankaların, satış ve alışveriş sitelerinin de dahil olduğu popüler siteleri tarar, bu sitelerin sahtelerini tespit eder. Bu siteler ne kadar gerçekçi görünürse görünsün, DataPal farkı bulur ve sizi uyarır.

Antivirüs yazılımınızı güncel tutmayı ve bunun yanı sıra DataPal'ın koruyucu özelliklerini tüm PC ve cihazlarınızda kullanmayı unutmayın. Risk Değerlendirmesi İpuçları sayfasında internette gezinirken almanız gereken önlemler hakkında önemli bilgiler bulabilirsiniz.

Cep telefonunuz ve tabletiniz

DataPal size cep telefonunuz ve tabletinizle ne zaman Online olursanız olun güvenli bir tarayıcı sağlar. Siz normal bir şekilde arama yapmaya ve gezinmeye devam ederken DataPal tarayıcısı cep telefonunuz üzerinden yaptıklarınızı görebilecek bir yazılım veya eklenti olmadığından emin olarak sizi her zaman korumaya devam eder.

Bilgilerinizi çalabilecek popüler web sitelerinin sahtelerinden de DataPal'in engelleme özelliği sayesinde korunursunuz.